Regeneracja Turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek w specjalistycznym serwisie, również wysyłkowo.

Kompleksowa regeneracja turbosprężarki w AutoLab Rzeszów.

Wszystkie turbiny są wyważane i doważane wyłącznie na wyważarkach  niemieckiej firmy Schenck – światowego lidera w tej dziedzinie

Naprawa turbosprężarki to kompleksowy zespół prac związanych z wyważaniem.

Dzięki zastosowaniu najnowszych i najlepszych  maszyn SCHENCK, zostaje zminimalizowany poziom niewyważenia, poziom przyspieszenia i przemieszczenia drgań. Turbiny charakteryzują się dłuższą żywotnością i dużo niższą  awaryjnością.

Cały proces regeneracji turbosprężarek odbywa się w laboratoryjnych warunkach w naszej pracowni. Wyważarki Schenck i duże doświadczenie pozwalają nam  na rozwiązywanie bardzo skomplikowanych problemów, podczas regeneracji turbosprężarek do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych. Montaż oryginalnych i sprawdzonych części, daje nam pewność prawidłowej i bezawaryjnej pracy turbiny.

Udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów –  jak na nową turbosprężarkę.

Do każdej turbosprężarki  po regeneracji dołączany jest protokół z wyważenia wysokoobrotowego, karta gwarancyjna z dodatkowymi instrukcjami dotyczącymi montażu i  eksploatacji. Dajemy wskazówki do ustalenia z jakiego powodu uległa uszkodzeniu regenerowana turbina. Jest to bardzo cenna informacja, dzięki której nie dojdzie do ponownego uszkodzenia nowej, regenerowanej turbiny.

TBcomfort  –  zapewniamy podstawy wysokojakościowej naprawy.

W pierwszej czynności usuwamy niewyważenie podzespołów: wałka z turbiną, koła kompresji i całego zespołu. W perfekcyjny sposób wyważamy podzespoły turbosprężarki o ciężarze do 16 kg. Możemy wyważać również turbosprężarki pojazdów ciężarowych i maszyn budowlanych 

TBsonio – rdzeń przyspieszany jest za pomocą sprężonego powietrza i wyważany w warunkach zbliżonych do rzeczywistej eksploatacji. Wyważona turbosprężarka posiada tak niewielkie niewyważenie resztkowe, że osiągnięty poziom jakości porównywalny jest z poziomem nowej turbosprężarki.

Ostatnim a zarówno jednym z najbardziej ważnych procesów podczas regeneracji turbosprężarki jest ustawienie przepływów zmiennej geometrii i ustawienie zaworu podciśnieniowego lub sterownika elektronicznego a następnie sprawdzenie wydajności turbosprężarki.

Na posiadanym przez nas  urządzeniu Turbotest Pro testujemy kompletną turbosprężąrkę,

I mierzymy przepływ przy obracającym się wirniku symulując  warunki pracy turbosprężarki w samochodzie.

Różnica pomiędzy dotychczas powszechnie stosowaną metodą wyważania na rynku a nasza najnowszą technologią polega na precyzji wyważania, owa jakość ma kluczowy wpływ na skuteczność naprawy oraz żywotność turbiny.

Dzięki nowej, technologii powstaje produkt finalny charakteryzujący się podwyższonymi parametrami w zakresie stanu dynamicznego – dzięki zastosowaniu najnowszych i najlepszych maszyn SCHENCK, zostaje zminimalizowany poziom niewyważenia, poziom przyspieszenia i przemieszczenia drgań, dzięki czemu turbiny charakteryzują się dłuższa żywotnością i dużo niższą awaryjność.

Montaż oryginalnych i sprawdzonych części podczas naprawy turbosprężarki daje nam pewność prawidłowej i bezawaryjnej pracy turbiny, a co za tym idzie udzielenie rocznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów jak na nową turbosprężarkę.

Do każdej turbosprężarki w naszej pracowni po regeneracji dołączany jest protokół z wyważenia wysokoobrotowego i karta gwarancyjna z dodatkowymi instrukcjami dotyczącymi montażu, eksploatacji oraz wskazówki do ustalenia z jakiego powodu uległa uszkodzeniu regenerowana turbina. Jest to bardzo cenna informacja, dzięki której nie dojdzie do ponownego uszkodzenia nowej, regenerowanej turbiny.

Regeneracja Turbiny

( Sam. Osobowe i Dostawcze. )

od 600zł brutto
Bezpłatna wycena oraz ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki.
2 Lata Gwarancji na naprawę, bez limitu kilometrów.

Regeneracja Turbiny

( Samochody Ciężarowe. )

od 700zł brutto
Bezpłatna wycena oraz ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki.
2 Lata Gwarancji na naprawę, bez limitu kilometrów.

Geometria Turbiny

( Czyszczenie zmiennej geometrii oraz naprawa. )

od 250zł brutto

Realne opinie, realnych klientów.

Świadczą o jakości naszych usług, oraz są potwierdzeniem gwarancji dobrego wyboru.

 • Usunięty DPF w Lancer. Wszystko w porządku, samochód w ten sam dzień już odebrany. Miła obsługa która potrafi doradzić, a nie tylko wziąć pieniądze za robotę.
  5
  5/5
 • Druga usterka i po raz drugi wszystko załatwione z dnia na dzień, auto śmiga aż miło. Polecam i pozdrawiam
  5
  5/5
 • Mega sprawna obsługa, zaznaczałem ze zależy mi na czasie i Pan właściciel osobiscie dopilnował abym miał wszystko gotowe w 24h. Na razie brak oznak problemów z filtrem. Polecam.
  5
  5/5
 • Robiłem u nich turbinę. Polecam bez problemu i fachowo. Czyścili też DPF i sprawdzali drożność też wszystko spoko.
  5
  5/5

Masz problem z samochodem?

Skontaktuj sie z nami w celu umówienia wizyty.

(+48) 727 222 005